Літні читання у центрі
"Вікно в Америку"
Ми не забуваємо, що одні із найважливіших функцій бібліотеки - це прищепити любов до книги і розвивати інтерес до читання.
Тож в рамках #SummerCampWOAPoltava у полтавському центрі "Вікно в Америку" відбулися літні читання про пригоди Ведмежатка Падінгтона для учнів початкових класів Тростянецької школи.
Всі книги про пригоди Ведмежатка із Перу ви можете взяти у нашому центрі.
Порядок читання:
Ведмежа на ім’я Падінгтон!
Усе про Падінгтона.
Падінгтон допомагає.
Падінгтон за кордоном.
Пригоди ведмежати Падінгтона.
Падінгтон рушає вперед.
Падінгтон працює.
Падінгтон у центрі міста.
Падінгтон на прогулянці.
Падінгтон на вершині.
Падінгтон складає текст.
Падінгтон тут і зараз.
Падінгтон робить кар'єру.
Коли понад 50 років тому англійський письменник Майкл Бонд написав свою першу книгу про ведмежатка Падінгтона, він навіть і гадки не мав, що пригодами його героя захоплюватимуться діти в усьому світі, книжки видаватимуть багатомільйонними накладами, а його самого вважатимуть класиком світової дитячої літератури. Згодом історії про ведмежа Падінгтона були перекладені на 31 мову, а тепер він нарешті заговорив українською! Чому ж так популярні ці книжки серед дітлахів різних країн? Чому все нові й нові покоління маленьких читачів у захваті від витівок маленького ведмедика? Мабуть тому, що Падінгтон ні на кого не схожий. Чи хтось коли-небудь чув про ведмедів, які ходять на ринок за харчами? Ні, тому що ведмедик Падінгтон один такий. Але хазяйновитість ведмежатка не йде в жодне порівняння з його головним талантом — устрявати в найрізноманітніші халепи. Падінгтона не назвеш шибеником, адже він, хоч і маленький, але доволі серйозний англійський джентльмен. І все ж таки з ним повсякчас щось трапляється. Як не дивно, закінчується все напрочуд добре. Наприкінці чергової своєї пригоди Падінгтон знаходить нових шанувальників і, звичайно, залишається загальним улюбленцем родини Браунів. Чому? Звісно тому, що ведмеді завжди падають на всі чотири лапи.
Коментарі
Дописати коментар